joi, 27 feb 2025 - Anul XXX, nr. 48 (8883)
ANUNŢURI ONLINE:
Acum: 0°C.
La noapte: °C. Meteo
Anunţuri OnlineMonitorulTVAlbum Foto
HoroscopRedacţiaPublicitate
Curs valutar euroEUR:Tendinta4,9774 lei
Curs valutar dolar americanUSD:Tendinta4,7417 lei
Newsletter Monitorul de Suceava RSS Monitorul de Suceava Monitorul de Suceava pe YouTube Monitorul de Suceava pe Twitter Monitorul de Suceava pe Facebook
Printeaza articolulPrintează articolul |  Trimite prin e-mailTrimite e-mail |   1 imagine |   ø fişiere video

Doina Teodoru, Bogdan Drăcea și Lolrelai aduc la Suceava comedia anului – Mentorii

Joi, 27 Februarie 2025 (16:57:38)de
(citeşte alte articole de la acelaşi autor)

Caravana celui mai așteptat film de comedie al anului, Mentorii, ajunge pe 1 martie la Suceava.

Cei care vor să aibă parte de o experiență cinematografică de excepție sunt așteptați la proiecția specială care are loc de la ora 19:00 la Cinema City Iulius Mall din oraș.

Este o ocazie unică pentru publicul din Suceava să îi întâlnească pe unii dintre cei mai îndrăgiți actori din distribuție, precum Doina Teodoru și Bogdan Drăcea, dar și pe creatorii acestui film, și să afle de la ei cele mai amuzante întâmplări de pe platourile de filmare. Mentorii apare oficial în cinematografele din toată țara pe data de 28 februarie.

Mentorii este mai mult decât o comedie – este o poveste plină de haz, dar și de învățăminte, în care umorul de calitate se împletește cu replici savuroase, comicul de situație și interpretări remarcabile. Cu o distribuție talentată și o poveste captivantă, filmul promite să aducă buna dispoziție în sălile de cinema din întreaga țară.

 

Succes total al turneului de promovare, cu săli arhipline și hohote de râs

 

Proiecția de la Suceava a fost organizată după ce toate proiecțiile speciale din cadrul Caravanei de promovare a filmului au fost un succes total. Comedia MENTORII a ajuns în avanpremieră în opt dintre cele mai mari oraș din România. Fiecare eveniment a însemnat mii de fotografii, hohote de râs, ropote de aplauze entuziaste și un public cucerit de umorul autentic al comediei.

După proiecția de la Suceava, Caravana MENTORII va ajunge la Galați și Brăila, pe data de 4 martie.

Filmul a fost deja difuzat în cinematografele din Cluj-Napoca, Timișoara, Craiova, Brașov, Constanța, Iași, București și Botoșani. Cererea record a făcut ca în multe orașe să fie suplimentate locurile în sălile de cinema, semn că publicul românesc aștepta o astfel de producție. Proiecții speciale în cadrul turneului extins vor mai avea loc în Galați, Brăila, Buzău, Ploiești, Pitești, Râmnicu Vâlcea, Sibiu, Alba Iulia și Târgu Mureș.

Cei care vor să își asigure un loc la această experiență cinematografică unică pot achiziționa bilete pentru proiecțiile de la Suceava și online, de pe site-ul oficial al filmului www.mentoriifilmul.ro.

 

Comedia despre influenceri care aduce realitatea pe marele ecran

 

Inspirat din realitate, scenariul explorează fenomenul „experților” din online, acei influenceri care oferă sfaturi miraculoase despre succesul garantat și transformările peste noapte.

În distribuție apar atât actori consacrați, cât și creatori de conținut, sportivi și oameni de televiziune, printre care: Adrian Titieni, Mario Fresh, Tina Duceac, Bogdan Drăcea, Cătălin Oprișan, Dan Frînculescu, Mihai Petre, Emil Rengle, Alejandro Fernandez, Raluca Bădulescu, Silviu Mircescu, Joseph Adam și Meko Selim. De asemenea, spectatorii vor avea parte de apariții-surpriză ale unor vedete din showbiz.

Mentorii este un film creat de Magic Maker Media House, casa de producție ce face parte din grupul UNTOLD Universe, împreună cu Headline Management, cel mai mare label de stand-up comedy din România. Filmul este distribuit de Vertical Entertainment.

În lipsa unui acord scris din partea Monitorului de Suceava, puteţi prelua maxim 500 de caractere din acest articol dacă precizaţi sursa şi dacă inseraţi vizibil link-ul articolului Doina Teodoru, Bogdan Drăcea și Lolrelai aduc la Suceava comedia anului – Mentorii.
 Vizualizări articol: 435 | 
Notează articolul: 
  • Nota curentă 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 | Nota curentă: 5.0 din 1 vot
Doina Teodoru, Bogdan Drăcea și Lolrelai aduc la Suceava comedia anului – Mentorii5.051

Comentarii

Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.


Monitorul doreşte ca acest site să fie un spaţiu al discuţiilor civilizate, al comentariilor de bun simţ.
Din acest motiv, cei care postează comentarii la articole trebuie să respecte următoarele reguli:

1. Să se refere doar la articolul la care postează comentarii.
2. Să folosească un limbaj civilizat, fără injurii, calomnii, comentarii antisemite, xenofobe sau rasiste.
3. Sunt interzise atacurile la adresa autorilor, dacă acestea nu au legătura cu textul.
4. Username-ul să nu fie nume de personalităţi ale vieţii publice sau parodieri ale acestora.
Autorul unui articol poate fi criticat pentru eventuale greşeli, incoerenţă, lipsă de documentare etc.

Nerespectarea regulilor menţionate mai sus va duce la ştergerea comentariilor, fără avertisment şi fără explicaţii.
Abaterile repetate vor avea drept consecinţă interdicţia accesului la această facilitate a site-ului.



RE-PAIR
Directia Generala Anticoruptie
Meniul ZILEI în restaurante sucevene

HaiHui prin Bucovina

Alte titluri din Ultima ora local

Ştiri video

Gala Top 10 Suceveni

Top Articole

Mersul trenurilor de călători

SONDAJE

Cum considerați că ar trebui aleși primarii și presedinții de Consilii Județene?

Un tur de scrutin
Două tururi de scrutin
Nu știu / Nu mă interesează

Fotografia zilei - fotografie@monitorulsv.ro

Fotografia zilei